Future.on Gyakornoki Program

„A gyakorlat keresésénél fő szempont volt, hogy megújuló energiával foglalkozhassak.”

Flóra, villamosmérnök gyakornok

„A csapatomban támogatják az ambíciót, és kipróbálhatom magam a mélyvízben is.”

Peti, termékfejlesztés

„Marketinggyakornokként az összes fontosabb nyári fesztiválon részt vehetek.”

Dóri, marketing és kommunikáció

Mi vár RÁD az E.ON-ban?

Szakmai feladatok

Rugalmas időbeosztás

Gyakornoki órabér

Lehetőség képzésekre

Alakítsd te is az energia világát!

Future.on Gyakornoki Programunk által kínált szakmai lehetőségeinkkel valódi feladatokkal várunk, nem kávéfőzéssel vagy aktatologatással. Mentorunk vagy konzulensünk támogatásával gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz mérnöki és üzleti területeken is, miközben betekinthetsz egy nagyvállalat mindennapi működésébe.

Ismerd meg Halász Ágit!

Ági villamosmérnök gyakornok Áramhálózati Osztályunkon. Ismerd meg a történetét: hogy miért jelentkezett Future.on Gyakornoki Programunkba, és milyen feladatokon dolgozik az E.ON-nál! Ági szeret az E.ON-nál dolgozni.

Vele tartasz?

Téged is várunk, ha...

  • az elméleti tudás mellett a gyakorlati tudást is szereznél
  • az iskola mellett már ismerkednél a munka világával
  • fontos számodra az elmélet mellett a gyakorlati tudás
  • ambíciózus vagy és hosszú távú terveid vannak

Választható programjaink

Gyakornoki munka

E.ON Karrier Gyakornoki program

Izgalmas szakmai kihívások hallgatóknak heti min. 20 órában pár hónapon keresztül vagy tovább, rugalmas időbeosztással, versenyképes fizetésért!

Kötelező gyakorlat

Töltsd nálunk a főiskola vagy egyetem által előírt szakmai gyakorlatot, és szerezz valódi tapasztalatot!

Elsősorban villamos-, energetikai, gépészmérnök, illetve IT-s hallgatókat tudunk fogadni, de más területekről is várjuk jelentkezésed! Bővebb információ és jelentkezés a gyakornok@eon-hungaria.com e-mail címen.

Szakdolgozatírás

Szakmai konzulenseink szívesen támogatnak a szakdolgozatod elkészítésében. Izgalmas projektjeink a témaválasztásban is inspirálhatnak!

Bővebb információ és jelentkezés a gyakornok@eon-hungaria.com e-mail címen.

no_image

Nézd meg aktuális ajánlataink!

Ismerd meg, mi mindennel foglalkozunk!

504122606

Jövőfürkészés: elektromos autók mint a jövő energiahálózatának lehetséges alappillérei?

Képzeld el, hogy 2035-öt írunk, és egy elektromos autó boldog tulajdonosa vagy. Nincs ebben ekkor már semmi rendkívüli, hiszen a hagyományos üzemanyaggal közlekedő járművek részaránya egyre alacsonyabb, több nyugati országban már nem is lehet dízelautókkal találkozni, és nálunk is jelentős az elektromos autók részaránya.

Mi az az okos otthon és mit lehet róla tudni?

A technológia fejlődésével egyre több okos megoldás vesz minket körbe. Mind kevesebb emberi beavatkozással egyre kényelmesebb és személyre szabhatóbb környezetben élhetünk az intelligens eszközöknek köszönhetően. Ami nagyon fontos emellett, a ‘smart’ megoldások lehetővé teszik azt is, hogy kevesebb energiát fogyasszunk.

Ki a kereskedő és ki az elosztó?

A villamosenergia- és földgázpiaci szerepek az Európai Unióban, így Magyarországon is, jogszabályi alapon szabályozottak. Az üzleti piacnyitás kezdetétől az egyik legfontosabb a felelősségi körök szétválasztása volt, ami által megvalósulhatott a hálózathoz történő szabad hozzáférés minden kereskedő számára. Az energiafogyasztók így két társasággal állnak jogviszonyban közvetlenül, a hálózati elosztó vállalattal és a kereskedővel.